DDGLOSS

O nas

DDGLOSS

Detailing sygnowany podpisem właściciela

Studiów detailingowych jest sporo, lecz takich, w których przy aucie klienta pracuje sam właściciel, firmujący końcowy efekt własnym nazwiskiem, już niewiele. I właśnie to nas wyróżnia! Doświadczenie, precyzja, dbałość o każdy szczegół oraz zaangażowanie nie są u nas tylko pustymi sloganami, ale obietnicą, z której zawsze się wywiązujemy. Detailing to nasza pasja, dlatego zawsze dajemy z siebie 100%. Zapewniamy dokładną oraz świadomą pielęgnację każdego pojazdu, a także jego elementów.

Szeroki zakres usług

Jako profesjonalna firma działająca w obszarze detailingu samochodów oferujemy kompleksowe działanie mające na celu nie tylko poprawę wyglądu auta, ale także jego stanu. Przywracamy blask karoserii, dbamy o elementy wnętrza, a także zwracamy uwagę na lampy czy felgi auta. Wykonujemy m.in. powłoki ceramiczne, skutecznie chroniące lakier, a także nakładamy folię ochronną PPF. To oczywiście niejedyne usługi, jakie oferujemy. W ramach naszej oferty zabezpieczamy szyby samochodowe czy przeprowadzamy renowację elementów skórzanych. Co ważne, w DDGLOSS obsługujemy zarówno auta nowe, jak i używane, dlatego każdy właściciel pojazdu bez problemu może skorzystać z naszych usług.

Indywidualne podejście do zleceń

Jesteśmy w stanie doprowadzić samochód do takiego stopnia, że wygląda jak z salonu! Ofertę zawsze dostosowujemy do naszych klientów – wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie. Nasze studio znajduje się w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych poprawą wyglądu swojego pojazdu do umówienia się na usługę!

Dariusz Dyla